Bal charytatywny „Gala Dobroczyńców”

Szanowni Państwo,

Fundacja Rozwoju Medycyny i Zdrowia podjęła inicjatywę zorganizowania Wielkopolskiego Święta Transplantacji. Celem przedsięwzięcia jest nie tylko integrowanie osób po przeszczepie, lecz także w myśl idei, która przyświeca naszej działalności, propagowanie świadomości prozdrowotnej na temat bycia dawcą organów.

Wieczorem 21 kwietnia 2018 o godzinie 20:30 w Restauracji Powozownia w Poznaniu odbędzie się bal charytatywny „Gala Dobroczyńców”, której głównym celem jest zebranie środków na sfinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu – 4 kardiomonitorów oraz 6 pomp infuzyjnych dla oddziału transplantologii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Dzięki hojności firm Astellas Pharma Sp. z o.o. oraz Chiesi Poland Sp. z o.o. zostały już przekazane środki na zakup 2 monitorów oraz 2 pomp. Do zebrania nadal zostaje kwota prawie 70 tysięcy złotych. W tym celu w trakcie balu zostanie przeprowadzona licytacja dzieł sztuki, sprzedaż cegiełek jak również dzięki naszemu współorganizatorowi wydarzenia wylicytować będzie można weekend z samochodem BMW Olszowiec.

Koszt biletu od osoby to 250zł.

Bilety można zakupić w siedzibie Fundacji przy ul. Wyrzyskiej 18 w Poznaniu lub zamówić telefonicznie pod numerem 601 981 739

Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

 

Tomasz Karczewski

Prezes Zarządu Fundacji

www.frmiz.pl